Mieszkanie do wynajęcia ul. Hilarego Koprowskiego 7/16, Gdańsk

  /    /  Mieszkanie do wynajęcia ul. Hilarego Koprowskiego 7/16, Gdańsk

Przytulna, jasna kawalerka w nowym budynku doskonale wyposażona do komfortowego zamieszkania!

Mieszkanie o powierzchni 25 m² znajduje się w nowym kompleksie mieszkaniowym na Ujeścisku – Łostowicach. Jest to elegancko urządzona, pełnowymiarowa kawalerka z wysokiej jakości nowym remontem, meblami i wszystkimi niezbędnymi urządzeniami. Mieszkanie posiada dostęp do własnego terenu zielonego, pełny aneks kuchenny z dużą lodówką, pojemną szafę, wygodną rozkładaną sofę oraz przestronną łazienkę z wanną.
W kawalerce wykonano panoramiczne przeszklenia z dostępem do świeżego powietrza, jest dużo przestrzeni i słońca!

Komunikacja i infrastruktura:
Okolica jest bardzo zielona i posiada wiele zbiorników wodnych, terenów rekreacyjnych i parkowych, które będą idealnym miejscem do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Wygodę codziennego życia mieszkańców zapewni rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacyjna, a także liczne punkty handlowo-usługowe oraz placówki edukacyjne (przedszkola i szkoły).W pobliżu znajduje się Lidl, Biedronka.

Zaledwie 2 minuty jazdy samochodem od kompleksu apartamentów znajduje się kilka sklepów, a także liczne punkty handlowo-usługowe zlokalizowane w Centrum Kowale. Na większe zakupy można wybrać się do Designer Outlet Gdańsk, gdzie znajdują się liczne sklepy i hipermarket Carrefour.

W pobliżu domu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Oznacza to, że codzienne dojazdy do szkoły czy pracy nie będą wymagały korzystania z samochodu. Obwodnica przebiega w odległości 2 km od domu, centrum Gdańska oddalone jest o 8 km.
To wspaniałe mieszkanie już na Ciebie czeka, zapraszamy do oglądania!

Zadzwoń: +48 510 131 988

Status: dostępne
Pokoje w mieszkaniu:1
Cena: 2100
Kaucja: 3000 z. (za osobę).
Balkon: tak
KU: 400
Miasto: Gdańsk
Adres: Hilarego Koprowskiego 7/16
ID obiektu: Hilarego Koprowskiego 7/16
Piętro w domu: 0
Powierzchnia: 25,6 m kw.

Date: