Mieszkanie do wynajęcia ul. Władysława Jagiełły 25/65, Gdańsk

  /    /  Mieszkanie do wynajęcia ul. Władysława Jagiełły 25/65, Gdańsk

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku 2023 czeka na najemców!
Mieszkanie jest doskonałym wyborem dla pary lub rodziny z dzieckiem.
Mieszkanie znajduje się w kompleksie nowych budynków Novelo, na 4 piętrze budynku.
Aktywnie rozwijająca się dzielnica Orunia Górna – Gdańsk Południe ma wszystko, czego wymaga nowoczesny styl życia, z dużą ilością zielonych parków i terenów rozrywkowych. Do centrum Gdańska można dojechać samochodem w zaledwie 20 minut.
Mieszkanie o powierzchni 36 m2 po nowoczesnym remoncie, w pełni wyposażone w nowe meble i sprzęt AGD. W mieszkaniu znajduje się oddzielna sypialnia o powierzchni 11 mkw z dużym podwójnym łóżkiem i pojemną szafą. Przestronny przytulny salon, z którego jest wyjście na prywatny słoneczny balkon. Aneks kuchenny wyposażony jest we wszystko co potrzebne, a łazienka – w wannę, pralkę i nową instalację wodno-kanalizacyjną.
Dom wyposażony jest w nowoczesny system „smart home”, można sterować komunikacją techniczną mieszkania na dwa sposoby: za pomocą aplikacji mobilnej lub za pomocą ręcznego przycisku – tzw. funkcja hotelowa. Można odcinać i otwierać dopływ wody nawet będąc poza mieszkaniem.
Komunikacja i infrastruktura:
W pobliżu domu znajduje się duży plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe, a w odległości spaceru znajdziemy duży zabytkowy park Ferberów.

W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, przedszkole, supermarket Lidl, kawiarnie i pizzerie. Centrum handlowe oddalone jest o 15 minut jazdy samochodem, a zabytkowe centrum miasta – o 20 minut jazdy samochodem. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, co ułatwia dojazd do pracy lub szkoły środkami transportu publicznego.
Istnieje możliwość wprowadzenia się z małymi zwierzętami.
Zapraszamy do oglądania! Zadzwoń:+48 510 131 988

Status: dostępne
Pokoje w mieszkaniu:2
Cena: 2500
Kaucja: 2500 z. (za osobę).
Balkon jest dostępny
KU: 400
Miasto: Gdańsk
Adres: Władysława Jagiełły 25/65
ID obiektu: Wrobla 18/19 m 4 pokoj 5
Rodzaj budynku: nowoczesny dom, 2023
Piętro w domu: 4
Powierzchnia: 35,6 m kw.

Date: